image

Sıkma Köpük Çatı ve Tavan İzolasyonu

       Çatı izolasyonu denilince akla ilk gelen şüphesiz  sıkma köpük gelmektedir. Dünyada en çok tercih edilen ve yüksek ısı verimi sağlayan avrupadan sonra ülkemizde kabul görmüş kaliteli ısı yalıtım ürünüdür. Kastamonu başta olmak üzere çankırı, karabük, sinop, zonguldak, bartın illeride sprey köpük yalıtım ürününü çokça tercih etmektedir. Özel bir yapısı olmasının yanı sıra uzun ömürlü olması, uygulama kolaylığı, yerinde hizmet anlayışı ile tercih edilmektedir. Sıkma köpük çatı ve tavan izolasyonu her alan güvenle kullanılmakta olup enerji tasarrufunda önemli bir rol oynamaktatır. Günümüzde enerji verimliliğin ve çevre kirliliği konusunda çeşitli kampanyalar başlatılması insanları daha duyarlı olmaya davet etmektedir. Müşterilerimizi bilinçlendirerek az yakarak çok ısınmanın avantajlarını bu uygulama sayesinde tescillenmiştir.

     Sıkma köpük çatı ve tavan izolasyonu Türkiye şartlarında ılıman ve soğuk iklim yaşam şartlarına göre illere özel uygulama kalınlığı vardır. ılıman olan bir il için minimum 3 cm yeterli olurken soğuk iklim geçiren bölge için en uygun kalınlık4 - 5 cm dir. Mutlaka sprey poliüretan köpük yaptıracağınız zaman bulunduğunuz bölgeyi belirterek doğru uygulama kalınlığı seçilmektedir.

Yapılarınız için ısı iletkenliği en iyi ve en kaliteli olan 00,22 ile dünya lideri olan poliüretan köpüktür.

Sıkma Köpük Çatı İzolasyonu & Yalıtımı Fiyatları;

Sprey Poliüretan Köpük Çatı İzolasyonu & Yalıtımı Fiyatları Güncel 2021 Yılı 60 TL/M2 - 75 TL/M2

Sprey Poliüretan Köpük Çatı İzolasyonu & Yalıtımı Fiyatları Güncel 2021 Yılı 45 TL/Kg - 50 TL/Kg

Cellubor Çatı İzolasyonu & Yalıtımı Fiyatları Güncel 2021 Yılı 35 TL/M2 - 40 TL/M2 

Sıkma Köpük Sprey Poliüretan Çatı İzolasyonu #sıkmaköpük  #spreypoliüretanköpük #çatıizolasyon - YouTube

Tercih edeceğiniz sıkma köpük çatı ve tavan izolasyonu mutlaka tanınmış bir firmanın ürünü olmasına dikkat edilmelidir, aksi takdirde ucuz ürün size fayda yerine zarar sağlamış olacaktır. Fiyat araştırması yaparken mutlaka kalite odaklı olunmalıdır.Araştırma yapılırken mutlaka ürünün özelliklerini ve kaç cm yapılmadığı sorulmalıdır. Ucuz olarak bulduğunuz ve tercih ettiğiniz firmanın ürünü size ısı verimi sağlamak yerine paranızın boşa gitmesine sebep olacaktır.

       Türkiye'de sıkma köpük çatı ve tavan izolasyonun yüksek bir pazar payı vardır. Yapınızın her alanında sağlıklı ev güvenli bir şekilde kullanılır.

Çatı, Tavan, Zemin, Ahşap ev, Garaj, Bodrum Kat, Hayvan çiftliği, Yem, Pirinç, Su ve Yakıt depoları, Trapez sac, Soğuk hava depoları, Halı kurutma odaları, Şap altı izolasyonunda Sprey poliüretan köpük en iyi üründür. Sizlerde evlerinize bu konforu yaşamak yüksek gelen doğal gaz faturalarından kurtulmak istiyorsanız bize ulaşın. Aydın izolasyon olarak Kastamonu başta olmak üzere Türkiyenin her noktasına hizmet vermekteyiz. 

En uygun fiyat avantajı ve teknik bilgi konusunda bizlere danışabilir, firmamızdan yardım alabilirsiniz. 

 

whattshap: wa.me/905447161195