Garaj ve Bodrum Tavan Sprey Poliüretan Köpük İzolasyonu

      Bodrum ve Garaj tavan poliüretan sprey köpük yalıtımı ısı yalıtım konusunda üst düzey verim sağlamaktadır. Genellikle alt dairelerde ikamet eden insanların sürekli şikayetlerine maruz kalan ve fazladan ödenen doğalgaz faturaları ekonomik yönden yıpratmaktadır. Sprey köpük uygulaması soğuk havayı keserek alt kattan üst kata girişini engelleyerek oda içersindeki sıcak havayı muhafaza ederek oda içersinde sabit bir ısı derecesi oluşturur. Köpük izolasyonun ek yerinin olmaması yüksek ısı iletkenliği sağlayarak  kusursuz bir ısı yalıtımı sağlar.

      Bodrum ve garaj tavanı gibi güneş görmeyen alanlarda uygulanan malzeme doğal rengi sarı olarak kalabilir, istenildiği takdirde üzerine file gerilerek son kat sıva yapılabilmektedir. Isı yalıtımında poliüretan köpüğün  tercih etmenizin en büyük sebebi b2 sınıfı alev yürütmeyen bir uygulama olmasıdır. Düşük maliyetli bir uygulama olmakla beraber uygulama her yüzeye sorunsuz bir şekilde mekanik bir sabitleyici yada yapıştırıcıya gerek duymadan kesme monte etme gibi gereksiz işlemlerden sizleri kurtarır. Yalıtımı iyi yapılmamış bir tavan nem ve rutubeti taşıyarak doğrudan insan sağlığını etkilediği gibi her sene yapılan tamir ve tadilat ise apartmanlarda ve bireysel konutlarda aile bütçesini olumsuz olarak etkilemektedir.

    Sprey poliüretan köpük uygulaması oturulan  yapıların bodrum, garaj, sığınak, kömürlük gibi alanların ters tavanlarında minimum maliyet ile maksimum verim sağlarak az yakarak çok ısınabilirsiniz. Sizlerde kışlar sıcak yazlar serin olsun istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

whattshap: wa.me/905447161195

Garaj ve Bodrum Tavan Sprey Poliüretan Köpük İzolasyonu