Hayvan Çiftlikleri Sprey Poliüretan Köpük

       Hayvan çiftliklerinde uzun yıllardır en çok tercih edilen istisnasız Sprey poliüretan köpüktür. Ahır, tavuk ve mantar çiftlikleri gibi yalıtımı eksik olan tarımsal yapılar ısı ve nem sorunu yaşamaktadır. Yaz ve Kış mevsimlerinde hava şartlarıyla birlikle özellikle büyük baş ve besi çiftliklerinde hayvanların dışkılarında bulunan asitle beraber hayvanların vücut sıcaklıklarının yükselmesi sonucu ortaya çıkan buhar basıncı ve  nem oluşumunda ciddi derecede rol oynamaktadır. Bu tür alanların ısı yalıtımında sprey poliüretan köpük uygulaması hem maliyet hemde uygulanabilirlik açısından çok verim sağlamaktadır.

     Isı ve nem yalıtımında poliüretan köpük uygulamasını tercih eden hayvansal barınak, büyük baş, küçük baş ahırlar ve tavuk kümeslerinin sahipleri ile yaptığımız düzenli görüşmeler sonucunda verimliliğin arttığı ve ısıtma giderlerin düştüğünü her konuşmamızda bize iletmişlerdir. Verimliliği arttıran en önemli husus şüphesiz sprey poliüretan köpük ısı yalıtım uygulamasıdır.  Hayvanlar vücut ısılarına uygun bir ortamda yaşamlarına devam etmeleri gerekir, kışın soğuk havalardan dolayı üşüyen yazın sıcakta terleyen hayvanların verimleri doğal olarak düşüş olabilmektedir. İçerideki ısıyı korumak ve dış şartlardan etkilenmemek sadece iyi bir ısı yalıtımı uygulaması ile mümkün olur.

Poliüretan köpük uygulaması uygulandığı alan fark etmeksizin her türlü yüzeye %100 aderans ile yapışır ve bir daha kendini bırakmaz. Poliüretan köpük uygulaması çiftliklerin ve barınakların atermit, sac, trapez çatılarının altında ters tavan yüzeylerine uygulanır. Sizde Sprey poliüretan köpük yalıtımı ile tanışmadıysanız bize ulaşın.

whattshap: wa.me/905447161195

Hayvan Çiftlikleri Sprey Poliüretan Köpük