Poliüretan Enjeksiyon Yalıtımı

Poliüretan enjeksiyon sistemi teknikleri ile izolasyon ve su yalıtımı günümüzde oldukça ilgi görmektedir.  Bu uygulamanın fiyatları işlem büyüklüğüne ve makine kullanımına göre değişmektedir. Su yalıtımı günümüzün en ihtiyaç duyduğu noktalar arasında geliyor. Özellikle aşırı yağmurlu havaların neden olduğu yağmur sularının oluşturduğu su birikintilerinin zamanla duvarlardan aşağıya inerek tüm binaya temas etmesi, asansör boşlukları ve kuyularındaki su birikintilerinin yol açtığı tüm sorunlar, binaların bodrum katları ve daha birçok yerlerdeki sorunlar en temel poliüretan enjeksiyon uygulaması teknolojisine dayanan yöntemler olarak dikkat çekiyor.

Tüm bu alanlara yönelik olması sebebiyle verilen en temel su yalıtımı çözümlerine dayanarak gerçekleştirilen çözümlerimiz modern poliüretan enjeksiyon sistemleri teknolojisine dayanan makinelerimiz ile yapmış olduğumuz çözümlerimizi oluşturmaktadır. Bu da kaliteli bir yaklaşımla gerçekleştirdiğimiz su yalıtım sistemimize en akılcı çözümlerimiz olma özelliğini korumaktadır.

Su sızıntıları ne yazık ki birçok iş yerleri ve evlerin sıklıkla karşılaşmaya devam ettikleri problemlerden birisi olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Ancak günden güne geliştirilen yeni teknikler su sızıntılarının önüne geçmek ve suyun böylelikle izole edilmesini sağlamak olduğundan dolayı hangi sorunla karşı karşıya kalınırsa kalınsın üst düzey çözümler üretilmektedir. Bu çözümlerden birisi olarak günümüzde sıra dışı bir teknik kullanılarak su yalıtımı hizmetlerinde kullanılan poliüretan malzemedir.

Suyu kesmek ve çatlakları doldurmak için yüksek derecede reaktif, tek ve çift komponentli poliüretan enjeksiyon vardır.

 

Kullanım Yerleri

1.Toprak temaslı Brüt beton hacimlerinde negatif yönden gelen su akışını kesmek için

2.Tünellerde aynada yapılan enjeksiyon uygulamaları

3.Kaya stabilizasyonu

4.Beton ya da taş yüzeylerde,

5.Su depoları

6.Yüzme havuzları

7.Asansör kovaları

8.Kanalizasyon su arıtma sistemleri

9.İskele ya da rıhtım duvarları

10.Yapı temelleri

whattshap: wa.me/905447161195

Poliüretan Enjeksiyon Yalıtımı