Sıkca Sorulan Sorular

Sprey poliüretan köpük uygulaması; Araç üzerine montajlı özel basınçlı makina ve ekipman ile hizmet istenilen her noktaya ulaşmaktadır. Elektrik olmayan yerleşim yerlerine özel jeneratörlü araçlarımızla kesintisiz hizmet vermekteyiz. Başta kastamonu çankırı karabük bartın zonguldak sinop ve diğer tüm illere sprey poliüretan köpük hizmeti vermekteyiz. Size bir telefon kadar yakınız...

Poliüretan sprey köpük nedir ? Sprey poliüretan köpük uygulaması avrupa ve gelişmiş ülkelerde başta  inşaat sektörü olmak üzere bir çok sektörde yaklaşık 40 yıldır aktif kullanılan ve tercih edilen, ülkemizde ise özellikle son 10 senedir pazar payının %85 ne sahip olan inşaat sektöründe temel perde betonlardan çatıya hemen hemen her noktada kullanılan ısı yalıtım uygulamasıdır.

Uygulama yüzeyine yüksek basınclı poliüretan sprey köpük makinası ile sıvı olarak uygulanan ve 3-5 saniye gibi kısa bir zaman içerisinde kendi hacminin yaklaşık 30 – 40 katı şişerek poliüretan köpük halini alan temelden çatıya birçok alanda kullanılan uygulamaya sprey poliüretan köpük denir. 

Enerji tasarrufu konusunda dünyadaki en iyi yalıtım malzemesidir. Uygulama kalınlığına bağlı olarak %50-%60 ısı tasarrufu sağlar. Nem, küf, haşere,korozyona ve kufe karşı dayanıklıdır. Ahşap, Metal, Plastik, Beton ve  tüm yüzeylere %100 yapışır. Üzerinde rahatlıkla yürünebilir, üzerine eşya koyulabilir. Ek yeri olmadan yekpare bir üründür.    

Yanmazlık özelliğine sahiptir alev yürütmez b2 yanmazlık sınıfı sertifikalıdır. Yangın sırasında damlama yapmaz kimyevi maddelere dayanıklıdır.    

Çatı arası beton zemin  - Temel ve perde duvar  -  Pirinç ve Yem Depoları - Büyük ve Küçük Baş Hayvan besi çiftlikleri - Tavuk Mantar Çiftlikleri - Ahşap ev tavan ve duvar - Trapez sac ve Atermit Çatı - Soğuk Hava Depoları - Şap Altı Açık Teras  Uygulaması - Çatı Ters Tavan Uygulaması -  Bodrum kat tavanları - Araç içi kaplama -  Dış cephe

Sprey poliüretan köpük fiyatları zemine, yerine ve konumuna göre farklılık göstermektedir. Sprey köpük Euro bazlı olduğu için zaman zaman fiyatlarda inişler çıkışlar olabilmektedir. Fiyat konusunda  lütfen bizimle iletişime geçiniz. Müşteri memnuniyetimiz bizim önceliğimizdir. Sprey poliüretan köpük fiyatları KG/M2 cinsinden bölgeye uygulamacıya ve müşterinin isteğine göre farklılık göstermekterdir.

Başta Kastamonu Çankırı Karabük Bartın Zonguldak Sinop olmak üzere diğer tüm illerede Poliüretan sprey köpük hizmeti vermekteyiz.

Sprey Poliüretan Köpük dünyada ısı değeri ve verimliliğini en yüksek ve en kaliteli üründür. Lamda Değeri Oldukça Düşüktür ( Lamda=0,022 W/mk ) Enerjisinden Büyük Tasarruf Sağlar.