image

    Çorum sprey poliüretan köpük yalıtımı Dünyada en çok tercih edilen ve güvenle kullanılan ısı izolasyon ürünüdür. Yapınızın her alanında güvenle kullanabilir yanmazlık ve alev almazlık özelliği sayesinde huzur içinde bu uygulamayı yaptırabilirsiniz. Yüksek gelen doğal gaz faturalarını bu uygulama sayesinde minimuma indirebilir az yakarak çok ısınabilirsiniz.  

    Ahşap   evlerde en çok tercih edilen yalıtım ürünü olan sıkma köpük tahtaların arasından çıkan sıcak havayı engeller ve sıcak havayı odanın içinde muhafaza eder. Çorumda eski ahşap evlerin tavanından dökülen tozları aşağı inmesini engeller. Böcek haşere fare gibi vb dış etkenlerden yapınızı ve ahşabınızı korur.  Ahşabı korur ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

   Çorumda bulunan yapıların ve endüstri alanlarında sıkça tercih edilip güvenle kullanılmakta olup uygulama yerleri; Çatı, Tavan, Zemin, Bodrum, Garaj, Besi çiftlikleri, Soğuk hava depoları, Kurutma odaları gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Sprey poliüretan köpük uygulaması kaybolan enerji kaybınızı minimuma indirir ve doğalgaz faturanızında az g elmesini sağlar. Sizinde bir ahşap eviniz var varsa mutlaka sprey köpük ile tanışın her bi detay için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Aydın izolasyon olarak bilgi ve tecrübemizle Çorumda bulunan 13 ilçeye Sprey poliüretan köpük hizmetini vermekteyiz. 

whattshap: wa.me/905447161195